ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Προγραμματισμός και σχολιασμός των ασκήσεων, ενημερώσεις, νέα και δράσεις της ομάδας Σπηλαιοδιάσωσης.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Δαμιανός
Registered User
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Μαρ 22, 2006 9:02 pm

ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευση από Δαμιανός »

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ

ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΤΟ MAIL ΜΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΑΠΑΡΤΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΠΗΛΑΙΟΔΙΑΣΩΣΗΣ
ΕΡΩΤΗΣΗ 1 ΜΕ ΠΟΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ MAIL ΕΡΩΤΗΣΗ 2 ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΜΠΤΕΙ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ
ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΑΝΘΑΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΣΟΕ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΕΦΕΡΝΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΟΥΤΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΥΛΩΝΟΥΝ
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΚΡΙΝΕ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΥΣΟΥΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΚΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
Άβαταρ μέλους
stef
Active Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Τετ Απρ 20, 2005 11:11 pm

Δημοσίευση από stef »

Έχεις δίκιο, δεν είναι σωστό να μαθαίνεις από mail για την τύχη σου στην σπηλαιοδιάσωση. Θα έπρεπε να είχε σταλεί πρώτα ειδοποίηση για να διευκρινιστει η θέση σου σχετικά αν ήθελες να παραμείνεις η όχι και αν μπορείς να προσφέρεις η όχι. Θα έπρεπε να γίνει συζήτηση.
Αλλα και σύ βρε παιδί μου εξαφανίστηκες νομίζω, χωρίς να αφήσεις κανένα σημείο ζωής.
Καλή Χρονιά
Απάντηση