Απογραφή και μαρκάρισμα υλικών Κυριακή 23 Δεκεμβρίου

Προγραμματισμός και σχολιασμός των ασκήσεων, ενημερώσεις, νέα και δράσεις της ομάδας Σπηλαιοδιάσωσης.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Active Member
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2005 9:22 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Απογραφή και μαρκάρισμα υλικών Κυριακή 23 Δεκεμβρίου

Δημοσίευση από Nikos »

Αυτή την Κυριακή 23 Δεκεμβρίου στις 11:00 στα γραφεία του ΣΠΕΛΕΟ,
θα γίνει το μαρκάρισμα των υπόλοιπων υλικών καθώς και η απογραφή τους.

Παρακαλούνται όσοι μπορούν να έρθουν να βοηθήσουν!
Είναι μια δουλεία που πρέπει να γίνει άμεσα και η βοήθεια όλων θα είναι πολύτιμη!
Νίκος
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης
Active Member
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 10:06 am

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Κακό το ταϊμινγκ παιδάκια. Εγώ αν και είμαι μέσα για τέτοια, θα είμαι εκτός Αθήνας και φοβάμαι πως δεν θα είμαι και ο μόνος μιας και είναι παραμονή Χριστουγέννων (για όσους άθεους ή αθεόφοβους σαν κι εμένα δεν το έχουν υπόψη τους).
Παναγιώτης Παπαϊωάννου / Σ.ΕΛ.Α.Σ.
Άβαταρ μέλους
Nikos Mitsakis
Active Member
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Κυρ Απρ 10, 2005 10:08 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nikos Mitsakis »

Παναγιώτης έγραψε:Κακό το ταϊμινγκ παιδάκια. Εγώ αν και είμαι μέσα για τέτοια, θα είμαι εκτός Αθήνας και φοβάμαι πως δεν θα είμαι και ο μόνος μιας και είναι παραμονή Χριστουγέννων (για όσους άθεους ή αθεόφοβους σαν κι εμένα δεν το έχουν υπόψη τους).
Προ-παραμονή Χριστουγέννων θα είναι. Όσοι δεν θα έχουν φύγει, θα έχουν να πάνε και για ψώνια στα μαγαζιά μιας και θα είναι ανοικτά.
Όσοι όμως ευκαιρούν και μπορούν ας πάνε να βοηθήσουν. Έχουν έρθει και τα υπόλοιπα υλικά (εκκρεμότητες από τα έτη 2003-2004) που περιμέναμε και απαιτείτε η απογραφή τους.
Μήπως τελικά θα μπορέσει να γίνει και η μεταφορά των υλικών στα γραφεία του Φ.Ο.Σ. όπως έχει αποφασιστεί ?
Απάντηση