Shutter-release cable (Καλώδιο απελευθέρωσης κλείστρου)

Αγορές-πωλήσεις σπηλαιολογικού (και μη)εξοπλισμού, μικρές αγγελίες, απώλειες υλικών εντός σπηλαίων...

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
T4NG0
Active Member
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: Τρί Σεπ 13, 2005 6:55 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα, Αθήνα

Shutter-release cable (Καλώδιο απελευθέρωσης κλείστρου)

Δημοσίευση από T4NG0 »

Καλημέρα σε όλες και όλους,

Από λάθος μου αγόρασα ένα καλώδιο απελευθέρωσης κλείστρου για Nikon D70 dSLR αλλά δυστυχώς κάνει τελικά μόνο για τις D70s και D80.

Όποιος σπηλαιολόγος έχει μία από τίς παραπάνω φωτογραφικές μηχανές και βγάζει φωτογραφίες με μεγάλες εκθέσεις και δεν έχει κάποιο άλλο τρόπο να πατάει το κουμπί τότε το καλωδιάκι αυτό θα του λύσει τα χέρια.

Το αγόρασα στην αστρονομική τιμή των 6 ευρώ και μου ήρθε ταχυδρομικώς από την άλλη άκρη του Κόσμου (H.Kong).

Προκειμένου λοιπόν να κάνω απόσβεση, το ΧΑΡΙΖΩ σε όποιον ενδιαφέρεται....

Στείλτε μου PM...

Νικόλας

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης
Active Member
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 10:06 am

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Όχι ρε φίλε. Με σκοτώνεις. Δεν μπορείς να μου κάνεις καλύτερη τιμή; :hehe: :-({|=
Παναγιώτης Παπαϊωάννου / Σ.ΕΛ.Α.Σ.
Άβαταρ μέλους
T4NG0
Active Member
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: Τρί Σεπ 13, 2005 6:55 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα, Αθήνα

Δημοσίευση από T4NG0 »

Ρε συ.....2 παιδία έχω...τα οικονομικά ξέρεις πως είναι...αλλά άντε για σένα να στο χαρίσω και να σου δώσω και 2 ευρώ... (λιγότερα δεν γίνεται)...!! :shock:

Νικόλας
Άβαταρ μέλους
giorgos
Active Member
Δημοσιεύσεις: 406
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2005 11:12 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από giorgos »

Παρακαλώ μην ξεφεύγετε από το θέμα. Θα ζητήσω από τους admins να σας περάσουν στις αντιλογίες και να διαγραφτείτε πάραυτα :hehe: :hehe: :hehe:
Εικόνα
HARDWARE: Τμήμα του υπολογιστή, το οποίο δέχεται τα χτυπήματά μας όταν το software παρουσιάσει πρόβλημα
Άβαταρ μέλους
T4NG0
Active Member
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: Τρί Σεπ 13, 2005 6:55 pm
Τοποθεσία: Γλυφάδα, Αθήνα

Δημοσίευση από T4NG0 »

giorgos έγραψε:Παρακαλώ μην ξεφεύγετε από το θέμα. Θα ζητήσω από τους admins να σας περάσουν στις αντιλογίες και να διαγραφτείτε πάραυτα :hehe: :hehe: :hehe:
Μα ρε Γιώργο...εγώ προσπαθώ να το χαρίσω και όχι να το ΣΚΟΤΩΣΩ όπως θέλει ο Παναγιώτης.... Ο Παναγιώτης έχει μάθει στο ΤΣΑΜΠΕ αλλά δεν περνάνε αυτά σε μένα........!!!

Νικόλας
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης
Active Member
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 10:06 am

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

T4NG0 έγραψε:Ρε συ.....2 παιδία έχω...τα οικονομικά ξέρεις πως είναι...αλλά άντε για σένα να στο χαρίσω και να σου δώσω και 2 ευρώ... (λιγότερα δεν γίνεται)...!! :shock:

Νικόλας
Άλλος Λαναράς μας βρήκε.#-o Έξω οι εκμεταλλευτές του κοσμάκη. Να μοσχοπουλήσεις αλλού την πραμάτεια σου ρε. [-X =; :-({|= :hehe: :mrgreen: :exactly:

Κι εσύ Γιώργο μη με προκαλείς μην αρχίσω πάλι τα αρκτικόλεξα. :bangin: :balooon: :offtopic:
Παναγιώτης Παπαϊωάννου / Σ.ΕΛ.Α.Σ.
Άβαταρ μέλους
giorgos
Active Member
Δημοσιεύσεις: 406
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2005 11:12 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από giorgos »

Α.Ο.Τ.Κ.Ε
Ακρολεκτικοί Όλου Του Κόσμου Ενωθείτε.

Γ.Σ ΠΠ
Για Σου Παναγιώτη Πρόεδρε
Εικόνα
HARDWARE: Τμήμα του υπολογιστή, το οποίο δέχεται τα χτυπήματά μας όταν το software παρουσιάσει πρόβλημα
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης
Active Member
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 10:06 am

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Γιώργο, το καταλαβαίνεις πιστεύω ότι ο άνθρωπος προσπαθεί να πουλήσει την πραμάτεια του κι εσύ του ...τιμάς την διαπραγμάτευση, έτσι;

Πάντως για να σοβαρευτούμε ας υπενθυμίσουμε ότι ο Νικόλας έχει ένα μεταμοντέρνο ντεκλασέρ για χάρισμα*.

*απαραίτητη προϋπόθεση η εγγραφή στον Φ.Ο.Σ. και η πληρωμή των συνδρομών 10 ετών.

=P~ :hehe: :mrgreen:
Παναγιώτης Παπαϊωάννου / Σ.ΕΛ.Α.Σ.
Απάντηση