Περί εξωγήινων και άλλων ανεκδότων...

Εξερευνήσεις, αρματώματα, βελτιώσεις, επαναλήψεις και σχόλια... Ότι έχει να κάνει με τα φαράγγια!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andreas
Active Member
Δημοσιεύσεις: 575
Εγγραφή: Τετ Σεπ 07, 2005 10:24 am

Δημοσίευση από andreas »

MALAMA KATERINA έγραψε:κάποιοι "έξυπνοι" έχουν κλέψει δύο πλακέτες.
Υπάρχουν και οι ανέγκεφαλοι! Τι να πω;;; :twisted:
Είναι γνωστό, ότι οι πλακέτες, τα καρφιά και τα "κορδόνια" στο βράχο παρενοχλούν την επικοινωνία με τους εξωγήινους.

Άν δεν το πιστεύεις, ρώτα.

Στην Πεντέλη ανέβαιναν με γερανοπλατφόρμα και έκοβαν με ηλεκτρική σβούρα ακόμα και τα πακτωμένα με χημικό καρφιά στην ορθοπλαγιά.
Ο φθονερός γίνεται εχθρός του εαυτού του. Γιατί κατέχεται συνέχεια από λύπες που μόνος του προκαλεί.

Μένανδρος
Άβαταρ μέλους
MALAMA KATERINA
Active Member
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2005 9:35 pm

Δημοσίευση από MALAMA KATERINA »

Αντρέα μου πάλι μέσα στο θέμα είσαι! Μα γι' αυτό κι εμείς οι σπηλαιολόγοι δεν έχουμε την αλουμικουβέρτα μέσα στο κράνος; Για να μην παρεμβάλλονται οι σπηλιές στις επικοινωνίες μας. Ωχ! μας βλέπω να μας πετάνε σε άλλη ενότητα. Ελενα, sorry! Δεν μπορούσα να κρατηθώ και απάντησα.
Άβαταρ μέλους
dim.kar
Active Member
Δημοσιεύσεις: 1056
Εγγραφή: Δευ Μαρ 28, 2005 4:49 pm
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση από dim.kar »

Καλημέρα σε όλες και όλους.

Συγγνώμη για την παρέμβαση στο σοβαρό θέμα που συζητάτε, αλλά επειδή μπορεί κάποιος να ψάχνει όντως στοιχεία για τη Γκούρα, συνεχίστε την σοβαρή συζήτηση από εδώ... Και αργότερα μεταφέρουμε το "θέμα" και στις αντιλογίες...

Καλή συνέχεια!!!

Αλήθεια αυτό το καινούριο με το Τοτό σας το έχω πει;

Δημήτρης
Οι σφαλιάρες μερικές φορές αργούν, μα πάντοτε θα 'ρθουν!!!
Άβαταρ μέλους
andreas
Active Member
Δημοσιεύσεις: 575
Εγγραφή: Τετ Σεπ 07, 2005 10:24 am

Δημοσίευση από andreas »

Εντάξει.

Αντικειμενικά έχεις δίκιο.

Πράγματι, η Γκούρα δεν έχει σχέση με εξωγήινους.

Απλά, και συγχωρέστε με, όταν είδα το "κάποιοι πήραν τις πλακέτες", δεν καρτήθηκα.

Και πράγματι παιδιά, οι "λόγοι" που εξαφανίζονται οι πλακέτες είναι και οι πιο απίθανοι.

Κρατήστε κάπου και αυτό που είπα, για΄τι πράγματι διάφοροι "τύποι" που κυκλοφορούν στα βουνά, και που δεν έχουν ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με πεζοπορία/ορειβασία/σπηλαιολογία/φαράγγια, κάνουν διάφορα... παλαβά.

Και που ξέρω εγώ, άν δεν κάνουν και δολιοφθορές στα υλικά που "ξεχνάνε οι αναρριχητές", όπως το λένε.
Πράγματι, πιστεύουν ότι τα ξεχνάμε...!

Τέλος πάντων.


Μια παράκληση.
Αλλάξτε το θέμα, γιατί έχει να κάνει με το παράλογο των εξωγήινων και των πλακετών που ενοχλούν κάποιους.

Καλήμέρα.
Ο φθονερός γίνεται εχθρός του εαυτού του. Γιατί κατέχεται συνέχεια από λύπες που μόνος του προκαλεί.

Μένανδρος
Απάντηση